Zabiegi beauty w galerii handlowej.

Artykuł partnera.

Wydaje ci się, że zakupy i punkty usługowe nie mają tego samego adresu? Widocznie dawno nie byłeś w galerii handlowej. Warszawa i inne duże miasta mają obiekty, w których pod jednym dachem znajdziesz i produkty i usługi. Na co można liczyć, odwiedzając sklep wielkopowierzchniowy?

Klient nasz pan

Galerie handlowe w Warszawie wyglądają tak samo, jak podobne miejsca w krajach zachodnich. Mimo że obiekty tego typu pojawiły się w Polsce stosunkowo późno, szybko nadrabiamy zaległości. Pierwsze odsłony sklepów oznaczały same punkty handlowe. Kolejne wersje nowych lub modernizowanych budynków zaczęły oferować jeszcze więcej. Zarządzający galeriami zorientowali się, że jeśli klient ma większy wybór, chętniej wraca. Punkty usługowe zapoczątkowały długą listę nowości, jakie dostępne są obecnie. To także mocno rozbudowana strega gastronomiczna i rozrywkowa.

Wiele możliwości pod jednym dachem

Pamiętasz jakie usługi pojawiły się w galeriach handlowych w Warszawie jako pierwsze? Były to pralnie chemiczne, w których odświeżało się i prasowało elementy garderoby. Szybko dołączyły do nich pierwsze usługi z branży beauty. Można było liczyć na wykonanie profesjonalnego makijażu, lub też manicure. Równolegle oferta rozrastała się o możliwość opłacania rachunków, a nawet nadania listów. W sklepie wielkopowierzchniowym dało się też dorobić klucze, kserować dokumenty, naprawić zegarek, czy też okulary. Część punktów miała swoje stałe miejsce, inne pojawiały się okazjonalnie na tzw. wyspach.

Poprawianie urody po zakupach

Duże galerie handlowe szybko przechwyciły zachodni trend odnowy biologicznej i zabiegów kosmetycznych, dostępnych niejako przy okazji zakupów. W galeriach można obecnie iść do fryzjera, stylisty fryzur, a nawet barbera. Pojawiają się również oferty strzyżenia dla czworonogów. Ostatnim hitem jest poprawianie urody w klinikach estetycznych. To filie macierzystych punktów, nastawione na popularne zabiegi odmładzające i regenerujące. Wielu klientem twierdzi, że pierwszą wizytę w takim miejscu odbyły właśnie przy okazji zakupów w galeriach handlowych w Warszawie.

Medycyna i odnowa biologiczna

Zdarzyło ci się skorzystać z porady prawnej w centrum handlowym w Warszawie? Takie punkty przestają powoli dziwić. Podobnie jak miejsca, gdzie możesz skonsultować się z lekarzem. Doraźne mierzenie ciśnienia lub komputerowe badanie wzroku to był tylko wstęp do bardziej zaawansowanych porad. W strefie rekreacyjnej, gdzie znajdują się kluby fitness, można nieraz liczyć na profesjonalny masaż. Konsultacje ze specjalistami nobilitują przestrzeń handlową. Sprawiają też, że lekarze wielu specjalizacji są bardziej dostępni dla klienta.

Jakie usługi pojawią się w przyszłości? Obecna lista na pewno nie jest zamknięta. Każdy kolejny etap, czy też modernizacja obiektów tego typu oznacza poszerzanie dotychczasowej oferty. Zawsze odbywa się to z korzyścią dla klienta.