Romantyczny weekend w SPA

Artykuł partnera.

Planujecie romantyczny weekend dla dwojga? A może pragniesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Nie ma lepszej formy relaksu od SPA dla dwojga. Podpowiadamy, jakich zabiegów szukać i czego nie może zabraknąć w strefie wellness.

Dni pełne relaksu – jak znaleźć odpowiednią ofertę?

Wspólny wypoczynek to przede wszystkim oddech od zmartwień i obowiązków dnia codziennego. Dlatego rezerwując urlop dla dwojga, szukajcie pakietów dla par. W ten sposób macie pewność, że w hotelu czekać będzie romantyczna kolacja, apartament z przestronnym łóżkiem i niezbędne akcesoria kuchenne czy łazienkowe w pokoju. Nie mniej ważna jest okolica, szczególnie jeśli planujecie pełen relaks i oderwanie od zgiełku miasta. Romantyczny weekend w otoczeniu gór i lasów to wymarzone oderwanie od rzeczywistości. Przed wykupieniem oferty sprawdźcie także dostępne na miejscu zabiegi SPA i formy relaksu.

Co powinno się znaleźć w strefie wellness?

Większość hoteli, które chwalą się swoją ofertą SPA, ma tak naprawdę bardzo ograniczoną ofertę. Zwykle znajdzie się w niej basen, jacuzzi, sauna sucha i podstawowe zabiegi relaksacyjne. Jeśli zamierzacie spędzić weekend inny niż wszystkie, wybierzcie przede wszystkim pakiet z dostępem do strefy SPA bez ograniczeń. Możliwość korzystania z sauny suchej, sauny parowej, kameralnego basenu, a nawet dostęp do takich atrakcji jak grota solna czy zewnętrzne jacuzzi, to oferta hoteli o wysokich standardach. Liczy się również zaplecze specjalistów – masaż relaksacyjny powinien rozpoczynać listę zabiegów, nie być zaś jedyną dostępną opcją. Poszukajcie zabiegów na ciało takich jak maska z błota, peeling solą kolagenową, masaże olejkami czy rytuały antycellulitowe. Jeśli pragniecie wspólnie zaznać relaksu, zdajcie się na rytuał Mokosh. To zmysłowa ceremonia, która składa się z wielu etapów. Zabieg zaczyna się od seansu w saunie i oklepywania witkami brzozowymi, później czeka Was aromatyczny peeling, a na końcu głęboko relaksacyjny masaż dla dwojga.

Relaks dla dwojga – zabierz bliską osobę na wymarzony pobyt w SPA

Pakiet Wellness dla dwóch osób to dużo więcej niż wieczory z lampką wina i śniadania w formie bufetu. Romantyczny weekend powinien upłynąć pod znakiem intymności i skupienia się na sobie. Na pewno pomoże w tym sauna sucha, dostępna na wyłączność po uprzedniej rezerwacji. To dobry czas żeby skoncentrować się własnym zdrowiu. W pakiecie SPA warto poszukać zabiegów na twarz, takich jak tonizowanie, oczyszczanie, mezoterapia bezigłowa, masaże regenerujące i peelingi. Ciekawe są też nowości w odnowie biologicznej, takie jak masaż Kobido, nazywany niechirurgicznym masażem twarzy. W ramach odzyskania pełni sił, zapoznajcie się też z propozycjami hotelowej restauracji. Powinny się tam znaleźć lekkie, zbilansowane posiłki na bazie między innymi sezonowych składników.

SPA dla dwojga – Wisła oferuje niezapomniany pobyt

Wisła to nieco zapomniane miejsce relaksu, położone na skraju malowniczego Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Niedaleko stąd znajduje się 8-metrowy wodospad, największa atrakcja miasteczka. Zabiegi SPA dla dwojga w takim miejscu odbywają się w atmosferze pełnej harmonii z potęgą natury i oferowanymi przez nią cudami – czystą górską wodą i powietrzem przesyconym zapachem lasów iglastych. W Wiśle znajduje się wiele hotelów, jednak pakiet SPA dla dwojga w Vislow Resort dedykowany jest dla partnerów szukających odpoczynku i odosobnienia. Do dyspozycji gości oddajemy cały pakiet zabiegów SPA i możliwości strefy wellness. Romantyczny weekend, a może dłuższy pobyt? Wybierzcie się do niezapomnianej Wisły.