Kobieta przed i po modelowaniu ust

Artykuł partnera.

Jędrne, pełne, zmysłowe i nawilżone usta? Która kobieta o nich nie marzy! Jednak przyznaj, nie dla wszystkich pań natura jest pod tym względem łaskawa. Wiotkie, pozbawione konturu, tracące naturalny koloryt spierzchnięte wargi nie dodają uroku, a wręcz sprawiają, że Twoja twarz zaczyna wyglądać na zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości.
Dzięki zabiegom medycyny estetycznej wymodelujesz usta, nadając im odpowiedni kształt i koloryt. Mało tego — zlikwidujesz asymetrię i przywrócisz wargom właściwe nawilżenie.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym, czyli natura w służbie piękna

Medycyna estetyczna od lat wykorzystuje kwas hialuronowy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on substancją, która naturalnie występuje w skórze. Co więcej, kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny — nie wywołuje alergii ani podrażnień. 

Wraz z wiekiem ilość kolagenu w skórze ulega zmniejszeniu. Oczywiście negatywnie odbija się to także na wyglądzie Twoich ust — stają się wiotkie, mało jędrne, tracą swój koloryt i ponętny kształt. 

Modelowanie ust kwasem hialuronowym nie jest zabiegiem inwazyjnym. Rekonwalescencja po nim także nie jest konieczna. 

Zmorą wielu kobiet są także asymetryczne wargi. Wypełniając je kwasem hialuronowym, nadaje się im odpowiedni kontur i tym samym redukuje niedoskonałości.

Regeneracja ust za pomocą kwasu hialuronowego — na czym polega?

Wykorzystując kwasu hialuronowy nie tylko wykonujemy modelowanie ust, ale także regenerujemy wargi. Wszystko za sprawą odpowiedniego nawilżenia tkanek. 

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę. Dzięki temu ustalisz pożądaną wielkość i kształt ust.

Zanim specjalista wstrzyknie kwas hialuronowy w Twoje usta, zaaplikuje miejscowe znieczulenie. Preparat znieczulający najczęściej ma postać kremu. Osoby, u których próg bólu jest szczególnie niski, mogą poprosić o silniejsze znieczulenie. 

Sam zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w głąb skóry Twoich ust. Kosmetolog skupia się w szczególności na miejscach wymagających korekty. Kwas hialuronowy to postać bezbarwnego żelu, który doskonale nadaje się do modelowania ust — uzupełniania bruzd i nadawania wargom objętości. 

Kwas hialuronowy podaje się specjalną mikrokaniulą, dzięki czemu po zabiegu nie powstaje ani opuchlizna, ani zasinienie. Mikrokaniula to po prostu tępo zakończona igła, która ślizga się w tkance. Dzięki temu podczas zabiegu ogranicza się ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. 

Zalety modelowania ust kwasem hialuronowym

Pełnymi i jędrnymi ustami możesz cieszyć się natychmiast po zabiegu. Jak już wspomnieliśmy, rekonwalescencja nie jest tu konieczna. Tego samego dnia po prostu wracasz do swoich codziennych zajęć. 

Efektem modelowania ust kwasem hialuronowym, są pełniejsze, jędrne, pełne objętości nawilżone wargi. Jeśli Twoim problemem były spierzchnięte usta, po zabiegu zaobserwujesz, że dyskomfort związany z ich suchością zniknął. Pełnymi i jędrnymi wargami będziesz cieszyć się do roku po wykonaniu zabiegu. W tym czasie kwas hialuronowy całkowicie się wchłonie. Wiedz jednak, że na zadowalające rezultaty możesz liczyć po 3-4 sesjach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. 

HIFU Liftera Advanced — urządzenie, które liftinguje okolice ust

Samo modelowanie ust to nie wszystko. Czy wiesz, że tak jak inne obszary ciała i twarzy, tak i okolice ust możesz poddać liftingowi? Urządzenie HIFU Liftera Advanced generuje fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Likwidują one wiotkość skóry oraz bruzdy wargowe.

Ultradźwięki, które emituje specjalna głowica, wywołują w tkance efekt cieplny. W konsekwencji włókna kolagenowe ulegają skróceniu. Po kilku miesiącach na ich miejscu pojawiają się włókna z jeszcze większą ilością kolagenu.

Efektem zabiegu jest nie tylko likwidacja zmarszczek i bruzd wokół warg, ale także uniesienie kącików ust, dzięki czemu Twoja twarz wydaje się bardziej pogodna. 

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią. Lifting ust z wykorzystaniem technologii HIFU nie jest przeznaczony dla kobiet, które mają problemy z krzepliwością krwi, cierpią na choroby nowotworowe lub mają wszczepione implanty. Zabiegowi nie powinny poddawać się osoby borykające się ze stanami zapalnymi skóry. 

Przywróć swoim wargom blask, objętość i zmysłowy kształt. Skuś się na zabieg modelowania ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego lub technologii HIFU. 

Dzięki kształtnym, pełnym i ponętnym ustom Twoja twarz stanie się promienna i atrakcyjna. 

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://drzazgaclinic.pl/zabiegi/okolica-ust/