Kobieta ze zrobionym peercingiem w uszach i nosie

Artykuł sponsorowany.

Nowy Rok sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i dokonywaniu zmian. Często stawia się na metamorfozę w swoim zachowaniu, eliminowanie szkodliwych nawyków lub podjęcie nowej pracy. Czy warto jednak stawiać sobie aż tak wymagające przedsięwzięcia? Może lepiej dokonać zmian, które nie dosyć, że są łatwe do zrealizowania, to dodatkowo niosą przyjemność z atrakcyjnego wyglądu. Zdecyduj się z okazji nadchodzącego roku na piercing ucha, a może nawet nosa! Zrób to jednak przy pomocy sprawdzonego i bezpiecznego systemu, o którym dowiesz się więcej z poniższego artykułu.

Dlaczego założenie kolczyków to dobry start w Nowym Roku?

Od dawna wiadomo, że kolczyki dodają uroku i osobliwego charakteru stylizacjom. Wprowadzenie ich do swojego looku w Nowym Roku umożliwi zwiększenie pewności siebie i poczucia atrakcyjności.
Na piercing uszy można zdecydować się już przed sylwestrem, by na przyjęciu lub balu, móc cieszyć się pełną blasku stylizacją. W tym czasie najlepiej postawić na kolczyki, które mają dużo elementów błyszczących (diamenty, kryształy, cyrkonie) i oryginalnych wzorów. Wspaniale sprawdzą się motywy okręgów i niebanalnych geometrycznych połączeń.

Jeżeli chcesz wejść w Nowy Rok z pięknymi nowymi kolczykami, pamiętaj, by zrobić to zdrowo i bezpiecznie. Jak? Poznaj nowoczesną metodę przekłuwania uszu, która przebojem wdarła się do 95% salonów kosmetycznych w Skandynawii i dzięki swoim zasadom bezpieczeństwa, zapewnia maksymalny komfort i zdrowie swoich klientów.

System Blomdahl — bezpieczne zakładanie kolczyków na Nowy Rok

Innowacyjna metoda Blomdahl pozwoli Ci spełnić noworoczne marzenie o przekłuciu uszu lub nosa w sposób bezpieczny i szybki. Przede wszystkim dlatego, że system zakładania kolczyków tej marki opiera się na konsekwentnych zasadach antyseptyki. Co to oznacza? Biżuteria zakładana podczas zabiegu jest sterylna i zamknięta w specjalnej kasetce, co uniemożliwia zakażenie chorobami wirusowymi. Dodatkowo przekłucie metodą Blomdahl następuje przez bliski kontakt, dzięki czemu kolczyki nie mają prawa zetknąć się z Twoją dłonią lub płatkiem ucha, zanim zostaną umieszczone w nowopowstałych dziurkach. To nie wszystko! Piercing ucha jednego, jak i drugiego następuje jednocześnie, podczas jednego kliknięcia, a do wykonania tej czynności wystarczy tylko jedna osoba. Po założeniu noworocznych kolczyków zakładana jest także specjalna zatyczka, która zapewnia przewiew i szybkie gojenie dziurek. Kluczem do powodzenia tego zabiegu jest również użycie hipoalergicznych materiałów, z jakich wykonane są kolczyki — dzięki temu piercing uszy nie niesie za sobą ryzyka uczulenia.

Antyalergiczne kolczyki na Nowy Rok — z czego są wykonane?

Marka Blomdahl ma na uwadze przede wszystkim zdrowie, bezpieczeństwo i komfort osób decydujących się na założenie kolczyków i ma świadomość, jak wiele osób aktualnie zmaga się z alergią na metale takie, jak nikiel. Właśnie dlatego proponuje biżuterię, która powstała z tytanu lub plastiku medycznego, będącą wolną od alergizujących substancji. Zapobiega to powstaniu zaczerwienień na skórze, wysypki, świądu i obrzęków, dzięki czemu w pełnym komforcie można cieszyć się z nowych ozdób w uszach lub nosie.

Pomimo że biżuteria jest zaprojektowana tak, by nie wywoływać uczulenia, ma również wiele walorów estetycznych takich jak plater złotem w różnych odcieniach.
Jeżeli Twoim marzeniem jest piercing ucha lub nosa, nie wahaj się go zrealizować, ale rzeczowo się do niego przygotuj. Wybierz bezpieczną metodę Blomdahl i pełnym blasku krokiem wejdź w Nowy Rok!