Udekorowany stół weselny na tarasie obok plaży

Artykuł partnera.

Planujcie ślub i wesele i pragniecie, by był wyjątkowy? Największym urozmaiceniem nie będzie sala czy wyszukane potrawy, ale… miejsce uroczystości. A może by tak odejść od konwencji i urządzić ceremonię w nietypowym miejscu? To wcale nie jest skomplikowane. Prezentujemy wyjątkowe miejsca, na niepowtarzalny początek Waszej nowej drogi w życiu.

Arboretum, palmiarnia lub ogród botaniczny

Jesteście fanami zieleni i roślin? To się świetnie składa, ponieważ otoczenie przyrody jest wymarzona scenerią dla białej sukni i garnituru. Ogród botaniczny, palmiarnia lub arboretum to wspaniałe miejsca na ślub, uroczystość weselną w stylu garden party oraz efektowną sesję fotograficzną. Wiele ogrodów botanicznych zajmuje się organizacją ślubu, a nawet umożliwia w tym czasie całkowite wyłączenie ogrodu dla zwiedzających. 

Norweskie fiordy lub irlandzkie klify

To ukłon w stronę dzikiej i nieokiełznanej, ale pięknej ludzkiej natury oraz emocji, jakie przytrafiają się na nowej drodze życia. Coraz więcej par zamiast hucznego wesela wybiera uroczystość w gronie najbliższych, ale za to w wyjątkowym miejscu. Ślub nad norweskim fiordem lub zielonym irlandzkim klifem to z pewnością niezapomniane wydarzenie zarówno dla Młodej Pary, jak i zgromadzonych gości. I pomyślcie o tych wspaniałych zdjęciach plenerowych!

Ślub w górach

Ślub w górach to nie tylko szczęście wynikające z tej podniosłej chwili, jaką sa zaślubiny, ale także radość będąca konsekwencją bliskiego obcowania z naturą. Wszechogarniający spokój, upojna cisza, góry -potężni i milczący świadkowie, Waszego sakramentalnego “TAK”. Wesele w górach może być zorganizowane bardzo hucznie, na wzór tradycyjnego góralskiego wesela, lub po prostu jako uroczystość z dala od zgiełku miasta, na łonie natury.

Ślub na plaży

Jeżeli od zawsze marzycie o ślubie, który odbędzie się w promieniach ciepłego słońca i na złocistym i miękkim piasku plaży, z pewnością wpisaliście już w przeglądarkę frazę “ślub Grecja”, poszukując swojej idealnej plaży. To doskonały wybór! Dlaczego tam? To gwarancja najpiękniejszych widoków, zawsze doskonałej pogody i wyjątkowej scenerii. Grecja może poszczycić się z jednymi z najpiękniejszych i najsłynniejszych plaż, malowniczym krajobrazem, cudownie ciepłą wodą oraz jasnym, miękkim piaskiem. Grecki krajobraz jest romantyczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dużym komfortem jest możliwość powierzenia całej organizacji profesjonalnej firmie. Dzięki temu Młoda Para nie stresuje się szczegółami i może cieszyć się tym wyjątkowym dniem w swoim życiu.

Industrialny ślub w starej fabryce

Styl industrialny od dziesięcioleci zachwyca swoim surowym, minimalistycznym charakterem. Dlatego coraz więcej par decyduje się na wesele i uroczystość zaślubin właśnie w takim klimacie. Okazuje się, że pofabryczne, ceglane i betonowe przestrzenie aż się proszą, by wyczarować w nich niepowtarzalną scenerię – są niczym plan filmowy, na którym za chwilę rozegra się jedna z najpiękniejszych scen z Waszego wspólnego życia, a sesja ślubna przyniesie wyjątkowe zdjęcia, które z pewnością zrobią wrażenie!

Wesele na statku

Ślub na kołyszącym się statku, płynącym w stronę zachodzącego słońca? Na pokładzie Młoda Para, składająca sobie przysięgę, w tle romantyczne dźwięki skrzypiec. Wesele na statku ma niewątpliwie weselne wiele uroku i wyjątkowy klimat. Wystrój może być typowo morski, podobnie jak menu, w którym koronną rolę odgrywają przysmaki złożone z ryb oraz owoców morza. Nawet tort może być utrzymany w marynistycznej konwencji, zatem puśćcie wodze fantazji i obierzcie kurs na nową, wspólną drogę życia!