dildo

Wyzwolona, odważna i pewna siebie – współczesna kobieta jest taka również w łóżku! Masz ochotę na coś więcej, niż zwykły seks? Poznaj najlepsze akcesoria erotyczne dla kobiet i korzystaj z nich solo lub w parze! Ogrom możliwości z pewnością Cię zaskoczy!

Akcesoria erotyczne – tabu, które warto złamać!

Akcesoria erotyczne, zwłaszcza dla kobiet, dotychczas były traktowane jako temat tabu. Czas to zmienić – ich posiadanie i używanie to nie tylko świetna zabawa! Jakie są zalety seks zabawek?

Gadżety erotyczne, to sposób na zwiększenie seksualnej samoświadomości. Regularne sesje z seks zabawkami w roli głównej pozwolą Ci odkryć strefy erogenne, o których dotychczas nie miałaś pojęcia, a regularne treningi być może doprowadzą Cię do pierwszego w życiu orgazmu (jeśli dotychczas zaobserwowałaś problem z jego osiągnięciem). Seks gadżety to również doskonały dodatek dla par – uatrakcyjniają życie seksualne, gwarantują nowe doznania i zdejmują z kochanków wzajemną presję wydolności seksualnej. Podsumowując – akcesoria erotyczne to jeszcze większa swoboda seksualna! Jakie propozycje dla kobiet są warte uwagi?

 

1. Kulki gejszy

Kulki gejszy, znane także jako kulki waginalne, pełnią funkcje zarówno erotyczne, jak i prozdrowotne. Przeznaczone do samodzielnego trenowania mięśni Kegla (także podczas codziennych czynności), mogą być wykorzystywane również w trakcie zbliżenia z partnerem.

kulki gejszy

 

2. Masażer łechtaczki

Masażery, czyli wibratory łechtaczkowe, w odróżnieniu od innych, dostępnych w sprzedaży urządzeń tego typu nie służą do penetracji, a do stymulacji łechtaczki, wejścia do pochwy oraz warg sromowych. Idealnie sprawdzą się solo i podczas miłosnych igraszek. Szybko przekonasz się, że gra wstępna może być jeszcze bardziej fascynująca!

3. Wibrator

Wśród popularnych akcesoriów erotycznych dla kobiet znalazły się również wibratory – seks zabawki, które doskonale sprawdzą się podczas sesji solo i w trakcie gry wstępnej. Pomaga poznać swoje ciało, intensyfikuje doznania i daje poczucie wyzwolenia. Regularnie używany, trenuje umiejętność osiągania orgazmu, a dodatkowo – odpowiednio dopasowany, odpowiada na wszystkie kobiece pragnienia!

masażer

 

4. Dildo

Dildo, to nic innego, jak sztuczny penis! Gadżet erotyczny o falistych kształtach służy do spełniania erotycznych fantazji kobiet. Zabawa nim przypomina penetrację prawdziwym członkiem, co sprawia, że to właśnie dildo ma przewagę nad pozostałymi akcesoriami erotycznymi.