Kobieta z falowanymi blond włosami

Beachy waves, czyli plażowe lub surferskie fale to niezwykle efektowna fryzura, szczególnie na długich włosach. Łagodnie pofalowane, jakby lekko potargane wiatrem włosy świetnie prezentują się nie tylko na plaży. Jak zrobić beachy waves żeby zachwycać wyglądem i przyciągać spojrzenia? Sprawdźmy.

Beachy waves – krok po kroku

Fryzura w stylu beachy waves to delikatne i lekkie fale w plażowym stylu, które wyglądają jak ułożone i lekko potargane wiatrem oraz muśnięte morską bryzą. Włosy są naturalnie pofalowane, a ich pasma jakby niedbale układają się przy poruszaniu.

Nazwa wywodzi się od tego, że efekt beachy waves można uzyskać spędzając dużo czasu na plaży, gdzie wiatr i woda układają włosy w naturalne fale. Najlepiej jednak, jeśli włosy są podatne na kręcenie się. Co zrobić w przypadku włosów innego typu lub jeśli chcemy cieszyć się plażowymi falami nie tylko nad wodą? Są sposoby na samodzielne ich zrobienie, jednak profesjonalnie wykonane beachy waves utrzymają się na włosach dłużej. Można skorzystać z usług dobrego salonu fryzjerskiego z możliwością rezerwacji w różnych miastach online https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Plażowe fale – jak uzyskać taki efekt

Pierwsza metoda na beachy waves to różne spraye do skręcania włosów, także sól morska w sprayu. Po spryskaniu włosy trzeba ugniatać aż powstaną fale, dobrze je potem podsuszyć najlepiej w siatce, można ją też zastosować na noc. Kolejny sposób to zaplatanie warkoczy, ślimaków lub koków, przed, jak i po stylizacji można użyć sprayów wspomnianych wyżej spreyów. Można też spać w warkoczach, rano je rozwiązać i utrwalić fale. Do włosów prostych i opornych na stylizację można zastosować spray i lokówkę.

W każdym jednak przypadku należy uważać, żeby fale wyglądały luźno, delikatnie i naturalnie, a nie jak regularnie wystylizowane. Dlatego warto pomyśleć o profesjonalnym wykonaniu plażowych fal i zarezerwować wizytę w salonie fryzjerskim przy pomocy aplikacji z opcją zakupu kosmetyków https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.