Kobieta korzysta z żelu budującego dla początkujących

Artykuł partnera.

Długie i mocne paznokcie są marzeniem wielu z nas, które czasem nie może zostać spełnione np. przez problemy zdrowotne lub genetycznie osłabioną płytkę. W takich sytuacjach najwięcej kobiet decyduje się na przedłużenie paznokci metodą żelową, aby nadać im określoną długość i kształt, a tym samym poczuć się pięknie i kobieco.

Do przedłużenia paznokci niezbędne będą więc żele budujące, które są dostępne na rynku w wielu różnorodnych odsłonach. Jeżeli więc chciałabyś wykonać manicure żelowy po raz pierwszy i nie końca wiesz, jakie żele budujące będą dobrym wyjściem, to bardzo dobrze się składa, ponieważ poniżej znajdziesz kilka cennych informacji, które ułatwią Ci wybór!

Żel budujący

Żel do przedłużania paznokci – konsystencja i gęstość

Do jednych z najistotniejszych kwestii związanych z wyborem żelu jest jego gęstość oraz konsystencja. Musisz pamiętać, że dobry żel do przedłużania paznokci nie powinien być ani zbyt gęsty, ani zbyt lejący. Kluczem do precyzyjnego rozprowadzenia produktu po paznokciu jest jego konsystencja, która musi być odpowiednio wyważona. Jeżeli jesteś osobą początkującą, to zdecydowanie powinnaś zwrócić uwagę żele samopoziomujące, które po nałożeniu na paznokieć wyrównują jego powierzchnię, tworząc jednolitą i gładką taflę. Posiada on idealną konsystencję, dzięki której nie rozlewa się po płytce, ani nie pozostawia grubej i trudnej do rozprowadzenia powierzchni. Po zakończeniu pracy żelem samopoziomującym jego konsystencja przyjmie właściwości cieczy i idealnie się wypoziomuje. Tego typu żel do przedłużania paznokci znajdziesz przede wszystkim w ofercie hurtowni kosmetycznej La Diosa w bardzo korzystnych cenach. Sprawdź już teraz!

Żel budujący

Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując żel do paznokci?

Poza konsystencją i gęstością produktu warto skupić się również na jego właściwościach. Czasem żel do paznokci potrafi szczypać i piec w procesie utwardzania. Zdarza się również, że nie chce on współpracować z płytką paznokcia ze względu na jej potliwość. Należy więc wziąć pod uwagę wiele czynników, które mogłyby utrudnić pracę żelu, a następnie dokonać właściwego i przemyślanego wyboru. W przypadku hurtowni La Diosa możesz mieć pewność, że każdy żel do paznokci posiada bezpieczny i niepodrażniający skład. Ponadto hurtownia oferuje wiele rodzajów żeli, co z pewnością ułatwi Ci ostateczny wybór. Każdy z nich możesz kupić w niskich, a nawet promocyjnych cenach. Wejdź na stronę internetową La Diosy i złóż zamówienie, a w razie wątpliwości skontaktuj się z obsługą klienta, a otrzymasz szereg przydatnych informacji!