Spacerówki

Artykuł partnera.

Wózki dziecięce dostępne są w wielu wariantach, można liczyć na bogactwo i różnorodność asortymentu. Jeśli ktoś szuka funkcjonalnej spacerówki zapewniającej świetną amortyzację, to można mu polecić model Cybex Balios S Lux.

Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród zadowolonych użytkowników. Wózek może być używany przez wiele lat, od urodzenia do aż czwartego roku życia. Przekłada się to wobec tego na duże oszczędności, możliwe jest nawet zamontowanie gondoli. Lista zalet jest oczywiście zdecydowanie dłuższa, dlatego warto zainteresować się tym ponadczasowym modelem wózka dziecięcego.

Czym wyróżnia się wózek dziecięcy Cybex Balios S Lux?

Dobrej jakości, funkcjonalnego wózka nie trzeba długo szukać. Na pierwszy plan wysuwa się niezawodny model Cybex Balios S Lux. Jest on wyposażony w powiększaną budkę z okienkiem, pałąk, regulowany podnóżek, duży kosz z wygodnym dostępem, siedzisko przypinane przodem i tyłem do kierunku jazdy, oparcie odchylane na płasko, pięciopunktowe szelki z miękkimi otulinami, regulowaną rączkę. Wózek Cybex Balios S Lux jest uniwersalnym rozwiązaniem, które nadaje się do jazdy po niemalże każdej nawierzchni. Świetnie sprawdzi się nawet w trudnym terenie. Można nim jeździć zarówno po miejskich alejkach, jak i polnej ścieżce czy w lesie. Bezproblemowe prowadzenie przekłada się na wysoki komfort dla rodzica, spacery staną się od razu przyjemniejsze. Wszystkie koła wyposażone są w amortyzację, są bezobsługowe. Przednie koła odznaczają się dużą skrętnością. Kolejną zaletą będzie duże i wygodne siedzisko, dostosowanie go do aktualnych potrzeb dziecka zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy jeden ruch, aby wyregulować podnóżek.

Jeśli rodzicowi zależy na utrzymywaniu kontaktu wzrokowego z dzieckiem znajdującym się w wózku, to model Cybex Balios S Lux będzie świetnym wyborem. W każdej chwili można zamontować siedzisko przodem lub tyłem do rodzica. Jako że budka wózka jest dużych wymiarów, świetnie spełnia swoją nadrzędną funkcję w postaci ochrony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Z kolei pojemny kosz zakupowy umożliwia zabranie ze sobą na spacer wszystkich niezbędnych przedmiotów. Będzie można komfortowo zrobić zakupy z dzieckiem. Wózek Cybex Balios S Lux może być składany i to razem z wpiętym siedziskiem, co przekłada się na ogromną wygodę w transporcie. Koła wózka mogą zostać zablokowane podczas jazdy, nie ma też problemu z szybkim ich zdjęciem na czas transportu lub konserwacji. Duże koła ułatwiają podnoszenie wózka na krawężniki i omijanie przeszkód. Z kolei w spodzie gondoli znajdują się nóżki, dziecka czemu można ją postawić na podłodze bez obaw o zabrudzenie. Obsługa wózka może odbywać się tylko jedną ręką.