Kobieta przygląda się próbnikowi lakierów hybrydowych

Artykuł sponsorowany.

Obecnie na rynku kosmetycznym istnieje wiele różnorodnych, polskich marek, jak i zagranicznych. Firmy konkurują ze sobą poprzez wymyślanie kolejnych kolekcji i innowacyjnych produktów. Wynikiem tego jest nagromadzenie ogromnych ilości kosmetyków, z których tylko część warta jest swojej ceny. Niektóre marki, takie jak Claresa, poszerzają swoją ofertę o produkty wzbogacone w witaminy i ekstrakty z roślin. Jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich kobiet, które borykają się np. z nadwrażliwością płytki paznokcia lub alergią. Produkty tego typu to również świetna alternatywa dla miłośniczek szybkich rozwiązań. W końcu bazy kauczukowe z Claresy nadają piękny koloryt już po aplikacji jednej, cienkiej warstwy. Dobrą opinią mogą pochwalić się również lakiery hybrydowe oraz klasyczne.

Ciemny czerwony lakier hybrydowy.

Claresa – kilka podstawowych informacji

Marka Claresa jest polską marką, która na rynku kosmetycznych funkcjonuje już od 5 lat. W rzeczywistości Claresa podlega spółce 4Mass, która jest właścicielem również dwóch innych marek, a mianowicie Palu i Stylistic. Produkty Claresy dostępne są zarówno w drogeriach kosmetycznych, jak również w hipermarketach, czy też profesjonalnych hurtowniach kosmetycznych. Lakiery hybrydowe Claresa zaopatrują salony kosmetyczne na terenie całej Polski. Właściciele firmy postanowili stworzyć produkty, które spełnią oczekiwania kobiet w różnym wieku. Dlatego też oferta Claresy składa się z różnorodnej bazy kolorystycznej. Ponadto marka oferuje również produkty pielęgnacyjne do dłoni i stóp.

Jasny lakier hybrydowy.

Lakiery do paznokci, które podbijają serca Polek

Lakiery Claresa to przede wszystkim jakość, której każda z nas oczekuje. Produkty zostały dokładnie przebadane pod kątem bezpieczeństwa. Posiadają wszelkie certyfikaty świadczące o delikatnym i nieuczulającym składzie, który jest w pełni bezpieczny dla wszystkich kobiet. Claresa stworzyła kilka świetnych kolekcji lakierów hybrydowych. Składają się one z szerokiej palety odcieni. Mamy tu do czynienia z subtelnymi, mlecznymi odcieniami nude, jak również z nasyconymi odcieniami czerwieni, żółci, czy też zieleni. Kolorów jest tak dużo, że przy zakupach zalecamy uzbroić się w cierpliwość.

Czerwony klasyczny lakier hybrydowy.

Lakiery hybrydowe Claresa w sklepie kosmetycznym La Diosa

Niektóre sklepy i hurtownie oferują produkty do manicure i pedicure hybrydowego w doskonałych cenach. Tak też jest w przypadku hurtowni kosmetycznej La Diosa. Jest to miejsce, w którym zakupisz nie tylko szereg produktów i urządzeń do stylizacji hybrydowych, ale również produkty do pielęgnacji, czy też makijażu. Hurtownia kosmetyczna posiada bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo na stronie internetowej dosyć często organizowane są promocje, podczas których możemy dorwać prawdziwe perełki za pół ceny. Wpadnij na ladiosa.pl i przekonaj się sama!